alibabatravels
13 بهمن 1401 - 19:07

لیگ برتر فوتسال| برد سخت کراپ‌ الوند مقابل مقاومت البرز

در چارچوب هفته بیست‌وچهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال تیم کراپ الوند نماینده استان قزوین در این مسابقات به سختی از سد حریف قعرنشین خود مقاومت البرز گذشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، در چارچوب هفته بیست‌وچهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال مردان تیم کراپ الوند نماینده استان قزوین در این مسابقات به سختی از سد حریف قعرنشین خود مقاومت البرز گذشت.

در این بازی که در ورزشگاه یادگار امام(ره) شهر الوند برگزار شد، شاگردان رضا لک در کراپ الوند با ترکیب اولیه سعید مؤمنی، شهاب طالبی، مهران عالی‌قدر، علیرضا جوان و بهزاد عظیمی وارد زمین بازی شدند و در تیم مقاومت البرز هم سجاد بابایی، علیرضا صدیق، بهروز عظیمی، مرتضی عزتی و کیانوش شیرپور حضور داشتند.

تیم مقاومت البرز که پیش از آغاز این دیدار 18 امتیازی بود و با تفاضل گل 17- در رده 13 جدول 14 تیمی این رقابت‌ها قرار داشت، در این بازی با نهایت جسارت وارد میدان شد و توانست با حملات جسورانه و سریع خود میزبان قدرتمند و صدر جدولی خود را غافلگیر کرده و در همان نیمه دوم با گل‌های ستاره خود بهروز عظیمی 2 بر صفر از کراپ الوند پیش بیفتد.

با وجود اینکه نیمه نخست بازی با گل به نفع نماینده استان البرز خاتمه یافته بود، رضا لک در نیمه دوم با به میدان آوردن چهره‌هایی مثل علیرضا رفیعی‌پور و میثم خیام بازی هجومی و مالکانه خود را به حریف کرجی تحمیل کرد و در نهایت توانست در یک حمله همه‌جانبه و بعد از چند بار دفع توپ متوالی توسط دروازه‌بان و خط دفاع مقاومت البرز نخستین گل خود را با ضربه بهزاد عظیمی وارد دروازه حریف کند تا هر 3 گل نخست این بازی توسط بازیکنانی همنام به ثمر رسیده باشد.

اما ادامه فشارها و بازی منسجم کراپ الوند موجب شد که مهران عالی‌قدر در اواسط نیمه دوم دومین گل کراپ و چهارمین گل بازی را وارد دروازه شاگردان فرهاد کشاورز کند و به این ترتیب بازی به تساوی کشیده شد.

با این حال رضا لک که کسب یک تساوری خانگی در مقابل تیم قعرنشین را یک خطر برای دور افتادن از رقابت قهرمانی می‌دید، با به بازی آوردن علی اکرمی تلاش کرد که فشار بیشتری را روی دروازه حریف وارد کند و در نهایت در آخرین ثانیه‌های بازی توانست با ضربه پای چپ زیبای علیرضا جوان حریف مقاوم خود را بالاخره تسلیم کرده و طعم تلخ شکست را به او بچشاند.

به گزارش تسنیم، کراپ الوند با کسب این پیروزی تعداد بردهای خود را به عدد 17 رساند و با رسیدن به امتیاز 52 فاصله امتیازی خود با سن‌ایچ ساوه را حفظ کرده و در رده سوم جدول باقی ماند. همچنین مقاومت البرز هم صاحب چهاردهمین باخت خود شد و با 18 امتیاز و تفاضل گل 18- همچنان در رده 13 جدول ماندگار شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1015559