alibabatravels
13 بهمن 1401 - 15:36

مدیران اعتبارات ماده 17 بحران دستگاه‌های خود را جذب کنند

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: دستگاه‌هایی که اعتبارات ماده 17 را نگرفته‌اند پیگیر باشند تا با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه این اعتبار را جذب کنند و این موضوع باید تا هفته آینده انجام شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، غلامعلی حیدری صبح امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری گفت: دستگاه‌هایی که اعتبارات ماده ۱۷ را نگرفته‌اند پیگیر باشند تا با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه این اعتبار را جذب کنند و این موضوع باید تا هفته آینده انجام شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تمام مشکلات شهرها و روستاهای استان که با بارش برف دچار مشکل شده‌اند تا صبح فردا باید حل شود.

وی با اشاره به اینکه نباید در هیچ نقطه از استان قطعی برق، گاز و آب و حتی تلفن داشته باشیم، افزود: در هیچ جایگاه سوختی نباید کمبود وجود داشته باشد این را معاونین حتما پیگیری کنند.

حیدری با اشاره به اینکه امروز معاونین استانداری همراه با معاونین ادارت‌کل به شهرستان‌های مربوطه سفر می‌کنند تا مشکلات را از نزدیک رصد کنند، اضافه کرد: همه این مشکلات باید تا فردا برطرف شود.

وی با اشاره اینکه وزیر کشور قصد سفر به استان را دارد و در روزهای آینده این سفر محقق خواهد شد، عنوان کرد: راهداری به کمک تجهیزاتی که در اختیار دارد و همچنین ماشین‌آلات دستگاه‌های دیگر تمام جاده‌های مسدود را بازگشایی کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: به زودی ۶ دستگاه بُلدزر وارد استان می‌شود که ۳ دستگاه آن به شهرستان‌های بن، لردگان و بروجن می‌رود و سه دستگاه مستقیم به کوهرنگ اعزام می‌شود.

وی افزود: شهرداران با تمام امکاناتی که در اختیار دارند بسیج شود تا دیگر در هیچ کوچه و خیابانی تا فردا برف نباشد.

حیدری اضافه کرد: مدیران آبفا و آب منطقه‌ای استان آب استان را مدیریت کنند تا قطعی در این جوزه نداشته باشیم.

وی اظهار داشت: در جلسه ستاد مدیریت بحران فردا از تمام مدیران و معاونین گزارش کار خواهم خواست از این رو همه به وظایف خود عمل کنند.

پایان پیام/۶۸۰۲۴

منبع: فارس
شناسه خبر: 1015134