alibabatravels
13 بهمن 1401 - 15:28

فرمانده سپاه کردستان: غرش موشک‌های سپاه هر توطئه‌ای را در نطفه خفه می‌کند

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: صدای غرش موشک‌هایمان نفس‌های دشمنان را در سینه حبس و هر توطئه‌ای را در نطفه خاموش می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، سردار سیدصادق حسینی پیش‌ازظهر امروز در مراسم غبارروبی گلزار شهدای سنندج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک فراررسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همه مردم اظهار داشت: شهدا بر گردن ما حق فراوان داشته و تکریم و احترام مقام شهید در هر زمان و مکان بر تک‌تک مسئولان و مردم واجب است چراکه هر آنچه که امروز داریم به برکت خون همین شهدای گرانقدر است.

وی با بیان اینکه ایثار و فداکاری خانواده شهدا و نظام و رهبری باعث افتخار و سربلندی ملت ایران است، گفت: شهیدانی که در مبارزه با رژیم ستمشاهی جان خود را فدا کردند، عامل قدرت کشور ما هستند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان انقلاب اسلامی را مردمی‌ترین و از بزرگترین انقلاب‌ها در جهان عنوان کرد و افزود: خدا محوری، رهبری و مردمی بودن این انقلاب موجب شده همواره کشور ما در مقابل فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان پیروز میدان باشد.

وی با هشدار اینکه استکبار ضربه به هویت دینی و ملی و بنیان خانواده‌هایمان را نشانه گرفته است، تصریح کرد: به برکت خون شهیدان، مردم انقلابی ایران به ویژه کردستانی‌های همیشه در صحنه همواره در مقابل دشمنان ایستاده و نمی‌گذارند کوچک‌ترین خدشه‌ای به نظام وارد شود.

سردار حسینی با تأکید بر اینکه نباید فداکاری، ایثار و همراهی شهدای گرانقدر و خانواده‌های معظم آنان را از یاد ببریم، عنوان کرد: امروز آمده‌ایم تا با پیمان ناگسستنی که شهدا با اسلام و امام(ره) بستند، تجدید میثاق کنیم. یقیناً نمی‌گذاریم خون پاک شهدا به دست نااهلان پایمال و افق روشنی که ترسیم کرده‌اند، خدشه‌دار شود.

وی با اشاره به اینکه امروزه انقلاب اسلامی به عنوان یک پدیده‌ بزرگ اجتماعی به الگویی بی‌نظیر عدالت‌خواهی برای جهان تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: شهدا حرکت، سکنات و عمل‌مان را می‌بینند و حتماً روح مهدوی آنان به ما قدرت می‌دهد که راه پرافتخاری که حضرت امام(ره) برایمان ترسیم کرده، ادامه دهیم.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با یادآوری اینکه دشمنان از اول پیروزی انقلاب چوب لای چرخ پیشرفت کشور گذاشته و برای ضربه زدن به نظام از هر توطئه‌ای استفاده کرده‌اند، ابراز داشت: همه دنیا می‌دانند که ما روزگاری برای دفاع از کشورمان حتی نمی‌توانستیم کم‌ترین تجهیزات نظامی و دفاعی را خریداری کنیم اما امروز به برکت خون‌ شهدا و توان جوانان بومی کشورمان، به حدی از عزت و اقتدار رسیده‌ایم که صدای غرش موشک‌هایمان نفس‌های دشمنان را در سینه حبس کرده و هر توطئه‌ای را در نطفه خاموش می‌کند.

سردار حسینی به شکست دشمنان در طول 44 سال اخیر به ویژه اغتشاشات امسال نیز گریزی زد و گفت: انقلاب اسلامی همچنان با پایبندی به دستورات اسلام و حفظ ارزش‌ها با اقتدار مسیر پیشرفت خود را ادامه داده تا انقلاب‌مان را فراتر از مرزهای منطقه‌ای به  جهان صادر کرده‌ و هیچ توطئه و دشمنی نمی‌تواند مانع از تحقق اهداف بزرگمان شود.

به گزارش تسنیم؛ در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، با حضور مسئولان استانی، روحانیون و خانواده شهدا، گلزار شهدای بهشت محمدی سنندج غبارروبی و عطر افشانی شد.

انتهای پیام/481/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1015125